FAQ

Najczęsciej zadawane pytania

Podczas oglądania czarno – białego rzutu mieszkania, potencjalny klient często nie rozumie na co patrzy i nie wie, jak może wyglądać wnętrze mieszkania. Rzut 3D informuje o układzie pomieszczeń projektowanego mieszkania. Dzięki wybranej aranżacji wnętrza – klient uzyskuje odpowiedzi na wiele pytań oraz czerpie inspirację w kwestii dotyczącej urządzania mieszkania.

Wizualizacja wnętrz – pomoże oddać klimat pomieszczenia i przekonać klienta, że dane mieszkanie sprosta jego wymaganiom. Jest to najlepsze narzędzie marketingowe, które można wykorzystać, aby przedstawić ofertę w atrakcyjny sposób.

Są to połączone panoramy pozwalające na przemieszczanie się po mieszkaniu/inwestycji. Umożliwia pokazanie klientowi jego przyszłego mieszkania tak, jakby już w nim się znajdował. To atrakcyjna prezentacja z punktu widzenia człowieka, bez konieczności wychodzenia z domu.

Do pracy wystarczy nam jedynie rysunek architektoniczny 2D, a my zadbamy o resztę. Mają Państwo do wyboru jeden z trzech stylów wnętrzarskich w jakim ma zostać zaprojektowana Wasza inwestycja. Na podstawie tej decyzji, nasi projektanci umeblują dostarczone przez Was mieszkania.

Wizualizacje dostarczone będą w formacie jpg w rozdzielczości 4K.

Rzut 3D dostarczony będzie w formacie jpg + png 4K.

Wirtualny spacer – jako link do załączenia na stronę.

Nasza praca ma charakter zdalny i tak właśnie prowadzimy naszą działalność. Cała komunikacja dotycząca projektu odbywa się za pośrednictwem Internetu.

Jeżeli zależałoby Państwu na osobistym spotkaniu – serdecznie zapraszamy do kontaktuWspólnie uzgodnimy dogodny dla Państwa termin spotkania. Bardzo chętnie poznamy osobiście naszych klientów.

Nad każdą współpracą czuwa jeden z koordynatorów w firmie. Przez cały okres współpracy koordynator będzie pozostawał do Państwa bezpośredniej dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu

Projekty wyceniane są indywidualnie na podstawie kontaktu email lub telefonicznego.

Oferujemy atrakcyjny plan rabatowy. Dla większych zamówień rabaty mogą sięgać nawet do 15%. 

Sposób rozliczenia za wykonaną usługę jest ustalony z góry  i opisany w umowie, dlatego w naszej firmie nie ma żadnych „niespodzianek” jeśli chodzi o sprawy finansowe. Płatność zawsze następuje na podstawie wystawionej przez nas faktury VAT.

Zakazy wynikające z zagrożenia pandemią przełożyły się bezpośrednio na zachowania klientów. Tradycyjne odwiedziny w biurach nieruchomości zostały zastąpione przez odwiedziny w witrynach internetowych. Firmy, które znajdą kanały dotarcia do konsumentów, mają szansę zwiększyć sprzedaż na rynku nieruchomości.

Wirtualny spacery wykorzystuje WebGL, nowoczesny standard dla treści 3D oglądanych w witrynach internetowych. Na komputerach stacjonarnych WebGL jest obsługiwany przez wersję przeglądarki Chrome, Firefox, Safari i Internet Explorer. Na urządzeniach mobilnych WebGL jest obsługiwany przez Safari na iOS 8 i Chrome na Androida. Za dodatkową opłatą dostarczamy także plik exe do oglądania spacerów offline.

W ramach pakietu standardowego wysyłamy adres URL wirtualnego spaceru  oraz kod HTML do wstawienia na stronę. W ramach pakietu premium klient otrzymuje pliki wirtualnego spaceru które może wgrać na swój własny hosting.

Wystarczy wstawić adres URL wirtualnego spaceru do treści posta, a Facebook rozpozna miniaturę i przekieruje użytkownika do wirtualnego spaceru.